Patronat de la fundació

  • President
    Xavier Roca
  • Vicepresidenta
    Alícia Pascasio
  • Secretari
    Santiago Güell
  • Vicesecretari
    Antoni Rossell
  • Vocal
     Xavier Rubires
  • Vocal
    Joan Cortadella
  • Vocal
    Karine Schiess
  • Vocal
    Oriol Amadó

Equip directiu

  • Director
    Josep Maria Lluró
  • Sotsdirectora i coordinadora de CS de Primària
    Íngrid Pujol
  • Coordinació Infantil
    Cristina Fontana
  • Coordinació 1r a 4t Primària
    Marta Boher
  • Coordinació 1r, 2n i 3r d’ESO
    Arnau Cobo
  • Coordinació 4t d’ESO, 1r i 2n Batxillerat
    José Luis Delgado
  • Coordinació Departament d’Orientació
    Verònica Gracia

Equip docent

Infantil

  • Tutoria I3
    Carlota Blanch
    Rosa Troyano
    Mar Solé
  • Tutoria I4
    Gemma Esteve
    Mireia Martínez
    Marta Solé
  • Tutoria I5
    Mònica Borrell
    Montse Pinyol
  • Especialistes i Suport d’aula
    Meritxell Giménez (Suport)
    Miquel Higuera (Música)
    Eva Borjas (Psicomotricitat)
    Sheila Semis (Anglès)
    Raúl Soleto (Robòtica)

Primària

  • Tutores 1r de Primària
    Marina Buisan
    Carme Bertran
  • Especialistes 1r de Primària
    Roger Santó
    Carme Ribas
    Elvira Wagner
    Raúl Soleto
    Anna Pujol
    Marta Boher
    Miquel Higuera
  • Tutores 2n de Primària
    Pilar Villarroya
    Paula Palacios
  • Especialistes 2n de Primària
    Roger Santó
    Carme Ribas
    Elvira Wagner
    Raúl Soleto
    Anna Pujol
    Miquel Higuera
    Meri Marsal
    Gemma Massana
  • Tutores 3r de Primària
    Clàudia Samsó
    Marta Montfort
  • Especialistes 3r de Primària
    Roger Santó
    Carme Ribas
    Elvira Wagner
    Raúl Soleto
    Mari Marchán
    Marta Boher
    Miquel Higuera
    Meri Marsal
    Gemma Massana
  • Tutores 4t de Primària
    Alba Caralt
    Joan Puig
  • Especialistes 4t de Primària
    Roger Santó
    Eva Svobodová
    Tra Thanh
    Raúl Soleto
    Mari Marchán
    Marta Boher
    Rosa Maria Esteve
  • Tutores 5è de Primària
    Meri Marsal
    Gemma Massana
  • Especialistes 5è de Primària
    Roger Santó
    Eva Svobodová
    Tra Thanh
    Raúl Soleto
    Raquel Romero
    Roser Figueras
    Francesc López
    David Hernández
    Marta Boher
    Marta Montfort
  • Tutores 6è de Primària
    Roser Figueras
    Rosa Maria Esteve
  • Especialistes 6è de Primària
    Roger Santó
    Mar Notario
    Tra Thanh
    Raúl Soleto
    Raquel Romero
    Núria Márquez
    David Hernández
    Meri Marsal
    Alba Caralt.

Secundària

  • Tutories 1r ESO
    Núria Márquez
    David Hernández
  • Tutories 2n ESO
    Dolors Vallès
    Marc Fernández
    Judit Sadurní
  • Tutories 3r ESO
    Julia Pérez
    Rubén de Castro
    Carolina Castrillo
  • Tutories 4t ESO
    Magda Valls
    Anna Maria Rodríguez
    Meritxell Mateu
  • Llengua catalana
    Judit Sadurní
    Mireia Font
  • Llengua castellana
    Julia Pérez
    Roser Figueras
    Carme Roca
  • Llengua estrangera: anglès
    Ariadna Hugué
    Douglas Suttle
    Mar Notario
  • Llengua estrangera: francès
    Albert Rodríguez
  • Matemàtiques
    Núria Márquez
    Marc Fernández
    Rubén de Castro
    Carolina Castrillo
    Meritxell Mateu
  • Ciències naturals
    Dolors Vallès
    Jordi Marina
    Marc Fernández
    Mercè Puxant
    Meritxell Mateu
  • Ciències socials i filosofia
    Anna Sabaté
    Arnau Cobo
    Douglas Suttle
    Anna Maria Rodríguez
    José Luis Delgado
    Carolina Castrillo
  • Tecnologia i robòtica
    Mercè Puxant
    Dolors Vallès
    José Luis Delgado
  • Educació visual i plàstica
    David Hernàndez
    Rubén de Castro
  • Música
    David Hernàndez
  • Educació Física
    Francesc Roca
    Magda Valls
  • Projectes
    Julia Pérez
    Anna Sabaté
    Dolors Vallès
    David Hernàndez
    Mercè Puxant
    Arnau Cobo
    Judit Sadurní
    Jordi Marina
    Anna Maria Rodríguez
    José Luis Delgado

Batxillerat

  • Tutoria 1 BAT
    Carme Roca
    Magda Valls
  • Tutoria 2 BAT
    Anna Sabaté
    Mireia Font
  • Matemàtiques
    Rafael Alcalde
  • Economia de l’Empresa
    Carolina Castrillo
  • Història del món contemporani / Geografia
    Arnau Cobo
  • Dibuix tècnic
    Rubén de Castro
  • Filosofia
    José Luis Delgado
  • Llengua i literatura catalana
    Mireia Font
  • Cultura audiovisual / Història de l’art
    Josep Maria Lluró
  • Biologia / Ciències de la terra
    Jordi Marina
  • Química
    Meritxell Mateu
  • Tecnologia Industrial / Física (tecnològic)
    Mercè Puxant
  • Llengua anglesa
    Rosheen Quinlan
  • Llengua i literatura castellana / Literatura universal
    Carme Roca
  • Ciències del Món Contemporani / Física (científic)
    Miquel Rosell
  • Història
    Anna Maria Rodríguez
  • Història de la Filosofia
    Anna Sabaté
  • Educació Física
    Magda Valls

Departament d’orientació

  • Pedagogia
    Verònica Gràcia
    Assumpta Mestre
  • Psicologia
    Laia Segura
    Nacho Molina
  • Logopèdia
    Rosa Tarrida

Personal d’administració i serveis

  • Cap d’Administració
    Joaquim Samsó
  • Administració
    Emi Montaner
  • Secretaria de Direcció
    Àngels Alemany
  • Secretaria
    Isabel Màrmol
  • Manteniment i consergeria
    Antoni Olivella
  • Coordinació cuina i menjador
    Sara Morenilla
  • Equip de cuina
    Joana Arnabat
    Jordi Mach
    Assumpció Jové
    Silvia Real
    Isabel Bausa

Consell escolar

  • Director
    Josep Maria Lluró
  • Representant del titular
    Xavier Roca
  • Representant del professorat
    Rosa Troyano
  • Representant del professorat
    Raúl Soleto
  • Representant del professorat
    Íngrid Pujol
  • Representant del professorat
    Arnau Cobo
  • Representant de pares i mares
    Imma Martí
  • Representant de pares i mares
    Joan Capdevila
  • Representant dels alumnes
    Mònica Sánchez
  • Representant dels alumnes
    Laia Sánchez
  • Representant de l’AMPA
    Marta Sindreu
  • Representant del PAS
    Quim Samsó

Ampa Escola Montagut

  • Presidència
    Marta Sindreu
  • Vice-president
    Carla Rius
  • Tresoreria
    Noemí Figueras
  • Secretaria
    Montserrat Parrilla
  • Vocalies
    Eudald Crivilles, Pamela Correas, Jéssica Morilla, Albert Oliver, Yolanda Carbó